Praca

Specjalista ds. sprzedaży

Obowiązki:

Osoba zatrudniona na powyższe stanowisko odpowiadać będzie za wsparcie działu sprzedaży hurtowej:

  • kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami firmy,
  • wprowadzanie zamówień do systemu księgowo-magazynowego,
  • monitorowanie przebiegu zamówienia w systemie, wystawianie dokumentów sprzedażowych,
  • kontakt z pracownikami innych działów.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office, w szczególności Excel, Outlook,
  • doświadczenie w pracy z programami księgowo-magazynowymi,
  • płynne operowania na liczbach, nie tylko w Excelu,
  • znajomość podstawowych zagadnień motoryzacyjnych,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Uwaga - jeśli nie masz doświadczenia Twoja kandydatura jest także mile widziana.

Oferujemy:

  • pracę w polskiej firmie, w przyjaznej - niekorporacyjnej atmosferze,
  • przejrzyste ramy zatrudnienia na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.